bzince.info - webkamera, otváracie hodiny, vývozy odpadu, diskusia
Webkamera Bzince pod Javorinou

pskbzince.webnode.sk - Podjavorinský športový klub, futbalisti

Futbalový zápas Bzince - Beckov

V nedeľu 27.5.2018 hrali naši futbalisti (2. miesto v tabuľke) zápas proti OŠK Slovan Beckov na domácom ihrisku v Bzinciach pod Javorinou. Účasť divákov bola veľká. Videli sme aj veľké emócie, keďže išlo o zápas lídrov tabuľky.

Opýtali sme sa na zhodnotenie zápasu predsedu Podjavorinského športového klubu, Ing. Dušana Málika: “Myslím si, že môžem povedať, že to bol z oboch strán dobrý futbal. Kvalitný, otvorený a rýchly. Hostia sa ujali po našich chybách v prvom polčase vedenia 0:2. Mohlo to byť z našej strany aj lepšie, nebyť dvoch nepremenených gólových šancí. Do druhého polčasu sme nastúpili s maximálnym nasadením a zatlačili sme Beckov do ich obrany. Dve tyčky a jedno brvno nakoniec priniesli náš gól (Patrik Mazák) na 1:2. Náš tlak pokračoval, no bezvýsledne. V snahe vyrovnať tréner prestriedal hráčov a zmenil taktiku iba na troch obrancov. Tento riskantný ťah sa neprejavil vo vyrovnaní, ale v tom, že nás súper v závere zápasu potrestal dvomi rýchlymi gólmi do otvorenej obrany. Beckov si týmto víťazstvom zabezpečil postup do 7.ligy juh.”

Výsledok zápasu Bzince 1 : 4 Beckov.